• KOSMETYKI NATURALNE DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Nie nabierasz się już na spektakularne, ale krótkotrwałe efekty stosowania szamponów i odżywek wypełnionych po brzegi silikonami, parabenami i innymi substancjami chemicznymi, które na dłuższą metę niszczą i wysuszają Twoje włosy? Dobrze trafiłeś, bo mamy dla Ciebie prawdziwie dobroczynne produkty.

Pielęgnacja włosów

Naturalnie i zdrowo! Polecamy Ci nasze szampony, odżywki pielęgnacyjne i produkty do stylizacji z ekologicznymskładem, które nie niszczą, ale odbudowują ich strukturę! Dodatkowo są obojętne dla środowiska, co jestniezaprzeczalnie ogromną zaletą. Organiczne składniki obfitują w witaminy i składniki mineralne, których tak bardzo potrzebujesz i które należy na bieżąco uzupełniać.

Dobroczynne składniki

Nasze kosmetyki posiadają specjalnie dobrane składy do Twoich potrzeb. W zależności od tego, czy potrzebujesznawilżenia, powiększenia objętości fryzury, czy zadbania o wrażliwą skórę głowy, dobierzesz u nas odpowiedni produkt.Wśród składników odnajdziesz wyciągi z drzewa herbacianego, aloesu i niezwykle działające oleje z nasion bawełny,kamelii czy pestek winogron. Dokonają one dogłębnej regeneracji i nadadzą spektakularnego blasku.

  • Sklep zamknięty

Z przykrością informujemy, że sklep jest nieczynny! :(