• KOSMETYKI NATURALNE, EKOLOGICZNE DO PIELĘGNACJI TWARZY

To ona jest najbardziej wystawiona każdego dnia na ogromną ilość zagrożeń. Smog, zatykający pory makijaż, bakterie zpowietrza – czasem to dla niej za dużo. Dlatego też Twoja twarz zasługuje na najlepszą i nieobciążającą jej delikatnej,wrażliwej skóry pielęgnację.

Pielęgnacja twarzy

Wypróbuj nasze naturalne kosmetyki bogate w ekstrakty roślinne i dobroczynne składniki organiczne, które zapewniąTwojej skórze odświeżenie, orzeźwienie i nawilżenie. Olejki zrewitalizują Twoją cerę, zapewnią jej warstwę ochronną izadziałają przeciwzmarszczkowo. Dogłębnie odżywią skórę, regenerując podrażnienia. Kremy zadbają o odpowiedni koloryt, kondycję i ochronę przed promieniowaniem.

Co zawierają składy kosmetyków?

Przede wszystkim organiczne substancje z natury! Tylko takie rozwiązania są najbezpieczniejsze dla Ciebie. Olejki zopuncji figowej, arganowy, różany to źródła nienasyconych kwasów tłuszczowych o fenomenalnych właściwościach.Aktywne wyciągi z alg morskich i kofeina redukują cienie pod oczami. Wypróbuj to, czym natura nas obdarowała w swoimcodziennym rytuale piękna.

  • Sklep zamknięty

Z przykrością informujemy, że sklep jest nieczynny! :(